ACM12V-172-2PL-TL00
DigiKey raktári szám
445-ACM12V-172-2PL-TL00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-ACM12V-172-2PL-TL00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-ACM12V-172-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM12V-172-2PL-TL00
Leírás
CMC 4.8A 2LN 1.7KOHM SMD AECQ200
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.7 kOhms @ 100 MHz 4,8A DCR 12mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM12V-172-2PL-TL00 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
12mohm
Gyártó
TDK
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,472" H. x 0,433" Sz. (12,00mm x 11,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,236" (6,00mm)
Impedancia / frekvencia
1.7 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
4,8A