ACMP-9050-222-T
DigiKey raktári szám
535-ACMP-9050-222-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ACMP-9050-222-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ACMP-9050-222-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMP-9050-222-T
Leírás
CMC 2.5A 2LN 2.2 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 2.2 kOhms @ 100 MHz 2,5A DCR 60mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2,5A
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
125V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,374" H. x 0,276" Sz. (9,50mm x 7,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,197" (5,00mm)
Impedancia / frekvencia
2.2 kOhms @ 100 MHz