DRB480-48-1
DigiKey raktári szám
285-DRB480-48-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB480-48-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 10A
EDA / CAD modellek
DRB480-48-1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,92" H. x 3,31" Sz. x 4,88" M. (125,0mm x 84,0mm x 124,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V