TDR-480-48
DigiKey raktári szám
1866-4911-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TDR-480-48
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC
Kimenetek száma
1
Méretek
5,06" H. x 3,37" Sz. x 4,93" M. (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)
Bemeneti AC feszültség
340 ~ 550VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB, CE, cULus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
10A