DPP480-48-1
DigiKey raktári szám
285-DPP480-48-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP480-48-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 10A
EDA / CAD modellek
DPP480-48-1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, univerzális bemenet
Méretek
4,68" H. x 5,91" Sz. x 4,88" M. (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A