CUS60M12
CUS60M12
CUS60M-12
DigiKey raktári szám
285-CUS60M-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS60M-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS60M-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
PFC
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,05" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
5 A