CUS60M-12/A
DigiKey raktári szám
285-CUS60M-12/A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS60M-12/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS60M-12/A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
3,48" H. x 2,52" Sz. x 1,59" M. (88,4mm x 64,0mm x 40,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
5 A