CUS60M-12/P
DigiKey raktári szám
285-CUS60M-12/P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS60M-12/P
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 5A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS60M-12/P modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
nyitott
Tokozás
6-DIP modul
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 0,95" M. (76,2mm x 50,8mm x 24,2mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
5A
Terhelés oldali szabályozás
120mV
Teljesítmény (Watt)
60 W