CUS100ME-12
DigiKey raktári szám
285-CUS100ME-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS100ME-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS100ME-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,24" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
8.33 A