CUS100ME-12/B
DigiKey raktári szám
285-CUS100ME-12/B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS100ME-12/B
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS100ME-12/B modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
alaplemez, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,57" H. x 2,34" Sz. x 1,35" M. (116,0mm x 59,4mm x 34,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
8.33 A