CUS100ME-12/A
DigiKey raktári szám
285-CUS100ME-12/A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS100ME-12/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS100ME-12/A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,57" H. x 2,52" Sz. x 1,52" M. (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
8.33 A