CCG15-24-12D
DigiKey raktári szám
285-CCG15-24-12D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCG15-24-12D
Leírás
DC DC CONVERTER +/-12V 16W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 12V -12V 650mA, 650mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CCG15-24-12D modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
89%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
2
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,39" M. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
650mA, 650mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
16 W