CQB100W-24S05
DigiKey raktári szám
2034-2809-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CQB100W-24S05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 100W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 20A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CQB100W-24S05 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
86,5%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
modul
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
20A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
100 W