PXD40-24WD15
DigiKey raktári szám
285-PXD40-24WD15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD40-24WD15
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 1,333A, 1,333A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXD40-24WD15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
40 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
91%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
1,333A, 1,333A