NR8040T4R7N
DigiKey raktári szám
587-1999-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1999-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1999-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NR8040T4R7N
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.1A 23.4 MOHM
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 4.1 A 23,4mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NR8040T4R7N modellek
Kategória
Telítési áram
4,7A
Gyrt.
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
23,4mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
30MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 120°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±30%
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)