LLXNH8080YBL4R7NJG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
4.7 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4.1 A 18mohm 3131 (8080 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LLXNH8080YBL4R7NJG
DigiKey raktári szám
587-LLXNH8080YBL4R7NJGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLXNH8080YBL4R7NJG
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.1A 18 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
18mohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
30MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
3131 (8080 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
3131
Tűrés
±30%
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)
Telítési áram
5,4A