LCXNH8080YBL4R7NJG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LCXNH8080YBL4R7NJG |
Leírás | FIXED IND 4.7UH 4.1A 18 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4.1 A 18mohm 3131 (8080 metrikus) |
EDA / CAD modellek | LCXNH8080YBL4R7NJG modellek |
Kategória | Árnyékolás Félig árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 18mohm |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 30MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Típus huzaltekercselésű | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás 3131 (8080 metrikus) |
Tűrés ±30% | Gyártói tokozás 3131 |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm) |
Telítési áram 5,4A | Max. magasság (beültetve) 0,165" (4,20mm) |