LSMGA321616T221NG nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 21 426
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 4A 20mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LSMGA321616T221NG
DigiKey raktári szám
587-LSMGA321616T221NGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSMGA321616T221NGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSMGA321616T221NGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSMGA321616T221NG
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LSMGA321616T221NG modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Max. magasság
0,071" (1,80mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz