MCP41HV51-104E/ST
DigiKey raktári szám
MCP41HV51-104E/ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCP41HV51-104E/ST
Leírás
IC DIG POT 100K 14-TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Digitális potenciométer 100k Ohm 1 Áramkör 256 Leágazások SPI Interfész 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
MCP41HV51-104E/ST modellek
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V
Tűrés
±20%
Hőmérsékleti koefficiens (tip.)
100ppm/°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C