LLMGA321616T221NG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 21 401
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: LLMGA321616T221NG
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LLMGA321616T221NG
DigiKey raktári szám
587-LLMGA321616T221NGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLMGA321616T221NG
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 4A 20mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,071" (1,80mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz