LSMCC201208T420RG nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 810
Adatlap
Raktáron: 935
Raktáron: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 4A 8mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LSMCC201208T420RG
DigiKey raktári szám
587-LSMCC201208T420RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSMCC201208T420RGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSMCC201208T420RGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSMCC201208T420RG
Leírás
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LSMCC201208T420RG modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
42 Ohms @ 100 MHz