LLMCC201208T420RG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 810
Adatlap
Raktáron: 935
Raktáron: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 4A 8mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LLMCC201208T420RG
DigiKey raktári szám
587-LLMCC201208T420RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LLMCC201208T420RG
Leírás
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
42 Ohms @ 100 MHz