LMMCC201208T420RG
DigiKey raktári szám
587-LMMCC201208T420RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMMCC201208T420RG
Leírás
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 5A 8mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
42 Ohms @ 100 MHz