STPS2L60ZFY
DigiKey raktári szám
497-17156-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17156-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17156-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS2L60ZFY
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Részletes leírás
dióda 60 V 2A Felületszerelt SOD-123F
EDA / CAD modellek
STPS2L60ZFY modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 60 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
SOD-123F
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 2 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)