DSC6111MA1B-010.0000T
DigiKey raktári szám
150-DSC6111MA1B-010.0000T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC6111MA1B-010.0000T
Leírás
OSCILLATOR MEMS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-VFLGA
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)