RB162MM-60TR
DigiKey raktári szám
RB162MM-60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB162MM-60CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB162MM-60DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB162MM-60TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 1A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB162MM-60TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 60 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
PMDU
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
650 mV @ 1 A