STPS2H100ZF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS2H100ZF |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123F |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STPS2H100ZF modellek |
Kategória | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 960 mV @ 4 A |
Gyrt. | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Sorozat | Visszáram Ur-nél 1 µA @ 100 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás SOD-123F |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -40°C ~ 175°C |
Vezetési áram (Io) 2A | Alap típusszám |