STPS2H100ZFY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS2H100ZFY |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123F |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 1 µA @ 100 V |
Sorozat | Típusjelölés autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítés AEC-Q101 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Gyártói tokozás SOD-123F |
Vezetési áram (Io) 2A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -40°C ~ 175°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 960 mV @ 4 A | Alap típusszám |