SDM2100S1FQ-7
DigiKey raktári szám
31-SDM2100S1FQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SDM2100S1FQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SDM2100S1FQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM2100S1FQ-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDM2100S1FQ-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
42pF / 4V, 1MHz
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
2A
Gyártói tokozás
SOD-123F
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
830 mV @ 2 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)