STPS1L60ZFY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS1L60ZFY |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 60 V 1A Felületszerelt SOD-123F |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STPS1L60ZFY modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 50 µA @ 60 V |
Gyrt. | Típusjelölés autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítés AEC-Q101 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 60 V | Gyártói tokozás SOD-123F |
Vezetési áram (Io) 1A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -40°C ~ 175°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 570 mV @ 1 A | Alap típusszám |
Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |