STPS1L60ZF
DigiKey raktári szám
497-17151-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17151-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17151-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1L60ZF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 1A Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 60 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SOD-123F
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 2 A