STP60NF06L
DigiKey raktári szám
497-5895-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STP60NF06L
Leírás
MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 60A (Tc) 110W (Tc) Furatszerelt TO-220
EDA / CAD modellek
STP60NF06L modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
66 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±15V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2000 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
110W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-220
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
14mohm / 30A, 10V