STP60NF06
DigiKey raktári szám
497-STP60NF06-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STP60NF06
Leírás
MOSFET N-CH 60V 60A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 60A (Tc) 110W (Tc) Furatszerelt TO-220
EDA / CAD modellek
STP60NF06 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
73 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1660 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
110W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-220
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
16mohm / 30A, 10V