STP55NF06L
DigiKey raktári szám
497-6742-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STP55NF06L
Leírás
MOSFET N-CH 60V 55A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 55A (Tc) 95W (Ta) Furatszerelt TO-220
EDA / CAD modellek
STP55NF06L modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,7V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
37 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±16V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1700 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
95W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-220
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
18mohm / 27,5A, 10V