STM32L011D4P7
DigiKey raktári szám
497-17887-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STM32L011D4P7
Leírás
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 14TSSOP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrovezérlő IC 32 bites 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP
EDA / CAD modellek
STM32L011D4P7 modellek
EEPROM mérete
512 x 8
Csomagolás
Csőtár
RAM mérete
2K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,65V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 4x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
32MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Perifériák
Feszültségesés észlelés/reset, DMA, POR, PWM, WDT
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)