BLM21AG121BH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM21AG121BH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM21AG121BH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM21AG121BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21AG121BH1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1A 90mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM21AG121BH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
90mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
1A