BLM21PG600BH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM21PG600BH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM21PG600BH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM21PG600BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21PG600BH1D
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1,9A 20mohm
EDA / CAD modellek
BLM21PG600BH1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
1,9A