SMP100LC-25
DigiKey raktári szám
497-3719-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3719-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3719-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMP100LC-25
Leírás
THYRISTOR 25V 400A DO-214AA
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25V Off állapot 400 A Ipp TVS tirisztor DO-214AA, SMB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMP100LC-25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
100 A
Gyártó
STMicroelectronics
Tartóáram (Ih)
150 mA
Sorozat
Elemek száma
1
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás
65pF
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Billenőfeszültség
35V
Tokozás
DO-214AA, SMB
Záróirányú feszültség
25V
Gyártói tokozás
SMB
Max. impulzusáram (8/20µs)
400 A