SCTWA60N120G2-4
DigiKey raktári szám
497-SCTWA60N120G2-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCTWA60N120G2-4
Leírás
SILICON CARBIDE POWER MOSFET 120
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 60A (Tc) 388W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SCTWA60N120G2-4 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
94 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+22V, -10V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1969 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
388W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
52mohm / 30A, 18V