SCT040W120G3-4
DigiKey raktári szám
497-SCT040W120G3-4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT040W120G3-4
Leírás
SILICON CARBIDE POWER MOSFET 120
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 40A (Tc) 312W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,2V / 5mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
56 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+18V, -5V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1329 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
312W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
54mohm / 16A, 18V