MSC040SMA120B4
DigiKey raktári szám
150-MSC040SMA120B4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC040SMA120B4
Leírás
SICFET N-CH 1200V 66A TO247-4
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 66A (Tc) 323W (Tc) Furatszerelt TO-247-4
EDA / CAD modellek
MSC040SMA120B4 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,6V / 2mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
137 nC @ 20 V
Sorozat
Ugs (Max)
+23V, -10V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1990 pF @ 1000 V
Teljesítményveszteség (max.)
323W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-247-4
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
50mohm / 40A, 20V