LDK320ADU120R
DigiKey raktári szám
497-17801-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17801-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17801-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK320ADU120R
Leírás
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT89
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-89
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDK320ADU120R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
100 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Tokozás
TO-243AA
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-89
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA