LDK320AM120R
DigiKey raktári szám
497-18220-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18220-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18220-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK320AM120R
Leírás
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LDK320AM120R modellek
PSRR
88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA