B72530T0300K062
DigiKey raktári szám
495-2604-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-2604-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-2604-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72530T0300K062
Leírás
VARISTOR 47V 300A 1210
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 V 300 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72530T0300K062 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
51.7 V
Lökőáram
300 A
Sorozat
Energia
2J
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
2000 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
30 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
38 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
42.3 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
47 V