LD59015C33R
DigiKey raktári szám
497-10611-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10611-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10611-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD59015C33R
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT-323-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-323-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD59015C33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
110 µA
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-323-5
Dropout feszültség (max.)
0,21V / 150mA