RT9013-33GU5
DigiKey raktári szám
1028-RT9013-33GU5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1028-RT9013-33GU5CT-ND - Vágott szalag (CT)
1028-RT9013-33GU5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT9013-33GU5
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC-70-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SC-70-5
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
PSRR
50dB (10kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SC-70-5
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 500mA