LP5951MGX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
296-35211-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-35211-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-35211-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5951MGX-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SC-70-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LP5951MGX-3.3/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
70 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SC-70-5
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 150mA