LD39115J18R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LD39115J18R |
Leírás | IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-FlipChip |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LD39115J18R modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 50 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 70 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Elavult | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 4-UFBGA, FCBGA |
Kimeneti feszültség (min.) 1,8V | Gyártói tokozás 4-FlipChip |
Dropout feszültség (max.) 0,11V / 100mA | Alap típusszám |