STLQ020J18R
DigiKey raktári szám
497-17712-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17712-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STLQ020J18R
Leírás
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77)
EDA / CAD modellek
STLQ020J18R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
150 µA
PSRR
52dB ~ 45dB (100Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-UFBGA, FCBGA
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
4-FlipChip (0,77x0,77)
Dropout feszültség (max.)
0,16V / 200mA