LP5900TLX-1.8/NOPB
DigiKey raktári szám
296-35209-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-35209-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-35209-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5900TLX-1.8/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-DSBGA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-DSBGA (1x1)
EDA / CAD modellek
LP5900TLX-1.8/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
230 µA
PSRR
85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-WFBGA, DSBGA
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
4-DSBGA (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 150mA